Sandıklı Devlet Hastanesi randevu alma

Hastane Adı: Sandıklı Devlet Hastanesi
Kategori: Devlet Hastanesi
İl: Afyonkarahisar
İlçe: Sandıklı
Telefon: 0 (272) 512-5177
Adres: Ece Mahallesi İstasyon Caddesi No: 30
Güncelleme: 29.11.2011
Web Sitesi: http://www.sandiklidevlethastanesi.gov.tr Hastanemiz 1958 yılında Sağlık Merkezi olarak hizmet vermeye başlamış, 1969 yılında hastaneye dönüştürülmüştür. 1985, 1992 yıllarında 2 ek bina yapılmıştır. 2008 yılında 84 yataklı üçüncü ek bina hizmete açılmıştır.

Afyon Antalya karayolu üzerinde 100 mt içeride Ece Mahallesi İstasyon Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Sandıklı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. , Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Sandıklı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Sandıklı Devlet Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

hata

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars