Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi randevu alma

Hastane Adı:
Kategori: Göz Hastalıkları Merkezi
İl: Adana
İlçe: Seyhan
Telefon: 0 (322) 453-7676
Adres: Valiyolu Cd. 24 Sk. No: 2/A
Güncelleme: 06.12.2011
Web Sitesi: http://www.sevgigoz.com/

Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi olarak Sosyal Güvenlik Kurumu ile mevcut olan anlaşmamız tüm cerrahi girişimleri de kapsayacak şekilde devam etmektedir. Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur hastalarının muayeneleri, rapor ve reçetelendirmelerin yanı sıra çeşitli göz ameliyatları da kurumumuzda yapılmaktadır. Bu şekilde tüm kamu çalışan ve emeklileri, merkezimizin verdiği her türlü hizmetten yararlanabilirler. hastaneler.net.tr Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Gelen Aramalar:adana sevgi göz merkezi doktorları,adana sevgi göz hastanesi doktorları,sevgi göz merkezi doktorları
Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars