Özel Ömür Tıp Merkezi randevu alma

Hastane Adı: Özel Ömür Tıp Merkezi
Kategori: Tıp Merkezi
İl: Adana
İlçe: Seyhan
Telefon: 0 (322) 429-0502
Adres: Uçak Mah. Şakirpaşa Cd. 129/D
Güncelleme: 25.11.2011
Web Sitesi: http://www.omurtipmerkezi.com
Merkezimiz Acil, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları ve Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde, S. S. K., Bağ-Kur, Emekli Sandığı çalışanları ve bakmakla yükümlü olduğu eş ve çocukları, tüm emekliler ve 18 yaş altı güvencesi olmayan kişiler merkezimizin sunduğu bütün hizmetlerden yararlanabilir. iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. , Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ömür Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Özel Ömür Tıp Merkezi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars