Özel Medisaray Hastanesi Randevu Alma

Kurum Adı:
Kategori: Özel Hastane
İl: Aksaray
İlçe: Merkez
Telefon: 0 (382) 213-3000
Adres: Çerdiğin Mahallesi Nevşehir Caddesi No: 11
Güncelleme: 06.01.2012
Web Sitesi: http://medisarayhastanesi.com Aksaray Merkez Çerdiğin Mahallesi Nevşehir Caddesi NO: 11 adresinde yaklaşık 2. 500 m2 kapalı alan üzerine kurulu, 7 branşta ( Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji, İç Hastalıkları, Radyoloji, Biyokimya ) 11 uzman, 4 Acil Pratisyen hekimi ve 78 yardımcı personel ile hizmet vermekte olan 25 yataklı hastanemiz orta büyüklükte ameliyatların yapılabildiği 2 ameliyathanesi, tam teşekküllü acil servisi, modern tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı poliklinik ve yataklı servisleri, tüm tetkiklerin yapılabildiği görüntüleme merkezi ve laboratuarları ile alanında tecrübeli, özverili ve güler yüzlü kadrosuyla kaliteli sağlık hizmetini en uygun şartlarda sunma prensibini ilke edinerek çalışmaktadır.

2008 yılının Şubat ayında kurum anlaşmalarını tamamlayarak hizmet vermeye başlamış olan hastanemizde açıldığı günden bugüne dek verilen onbinlerce poliklinik hizmeti ve yüzlerce ameliyat ve yataklı tedavi hastalarından aldığımız olumlu görüşler bizlerin tek itici gücü olmuştur.

Hastanemizin uzman kadrosunun her türlü teknik donanım, konforu ve aile sıcaklığı içerisinde sunduğu kaliteli sağlık hizmetine erişmek için ihtiyacınız olan tek şey sağlık karneniz ve kimliğinizle birlikte bize ulaşmanızdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen hastanemizi arayınız.

Türk insanına hak ettiği değeri gösterebilmek için, en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar emeğini, sevgisini, tutkusunu ve yüreğini ortaya koyan güvenilir, yeniliğe açık, sürekli kendisini yenileyen kadrosu ve iç dinamikleriyle Aksaray Özel Medisaray Hastanesi, bugünün adımlarını yarınlara taşıma sorumluluğunun bilincinde yoluna devam etmektedir. Özel Medisaray Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Medisaray Hastanesi, Aksaray şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa Özel Medisaray Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medisaray Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

One Response to “Özel Medisaray Hastanesi Randevu Alma”

  1. sıdıka uçar dedi ki:

    kulak burun boğaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars