Özel Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Merkezi

Özel Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi
Kurum Adı: Özel Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi
Kategori: Tıp Merkezi
İl: İstanbul
İlçe: Bakırköy
Telefon: 0 (212) 543-5252
Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:19
Güncelleme: 28.12.2011
Web Sitesi: http://www.kizilaybakirkoy.org.tr Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi; Kızılayımızın köklü bir geçmişe sahip olan şubeleri arasında yer almaktadır. Kurulduğunda küçük bir poliklinik binasına sahip olan şube zaman içinde değerli yöneticilerin gayretleri ve kıymetli bağışçıların desteği ile günümüzde modern bir tıp merkezi halini almıştır. Şubemiz şuanda eski hizmet binası yıkılarak yerine değerli bağışçımız ve aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz Ali Rıza Mete tarafından yaptırılan yeni binasında Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi adı ile hizmet vermektedir.

Tıp merkezimizde hemen hemen tüm branşlar bulunmakta olup, biyokimya laboratuarı, radyoloji ünitesi ve gastroentoloji üniteleri de hizmet vermektedir. Bağışçılarına ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz tedavi imkanı sağlayan merkezimiz, sosyal güvenlik kurumu ile de anlaşmalı olması sayesinde sigortalı hastalara da tedavi ve ilaç raporu konularında hizmet verebilmektedir.

Poliklinikler

Acil Servis, Ağız ve Diş Hastalıkları, Cildiye, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Kadın Doğum, Ortopedi, Üroloji

Tetkikler

EEG, EKG, Mamografi, Odiometri, Renkli Dopler, Röntgen, Sintigrafi, Ultrasonografi, Laboratuar Hizmetleri Özel Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa Özel Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars