Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma

Hastane Adı: Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori: Tıp Merkezi
İl: Adana
İlçe: Seyhan
Telefon: 0 (322) 435-3030
Adres: Meydan Mh. Bakımyurdu Cad. No.231
Güncelleme: 25.11.2011
Web Sitesi: http://www.adanahacettepeliler.com iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. , Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. 2003 yılından beri Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Adana’nın güneyinde, Meydan Mahallesi Bakımyurdu Caddesi’nde (Emniyet Mürlüğü Yanı) 4500m2′lik alanda inşa edilmiş 4 katlı modern binamızda hizmet vermektedir. Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi, 14 branşta uzman, pratisyen hekim ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla 10 konforlu odası, ameliyathanesi, doğumhanesi, radyoloji ünitesi, mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuarı, ambulansı ve Cerrahi Merkez Ruhsatı ile birçok ameliyatların yapılabildiği bir statüde poliklinik ve yataklı tedavi hizmeti vermektedir. Doğumhanemizde doğumu müteakip, uzman çocuk doktoru eşliğinde bebeğin ilk kontrolü yapılmaktadır. Merkezimizde 3 adet bebek kuvözü ve 1 adet solunum cihazı bulunmaktadır.

Acil servis ünitesi yeterli tıbbi donanıma sahip ambulans hizmetiyle hızlı ve etkin müdahale gerektiren durumlarda hastalara 7/24 saat yaşam güvencesi sağlanmaktadır. hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars