Özel Çukurova Cerrahi Tıp Merkezi randevu alma


Hastane Adı: Özel Çukurova Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori: Tıp Merkezi
İl: Adana
İlçe: Seyhan
Telefon: 0 (322) 228-1010
Adres: Baraj Yolu 6, 5 Durak Remzi Durak Apt No 29
Web Sitesi: http://www.cukurovacerrahitip.com

Merkezimiz, 3. 400 m2 alanda hizmet vermekte olup Boutique Hospital tarzında dizayn edilmiştir. Profesyonel yönetim kadrosu, Güler yüzlü Personeli, Uzman Sağlık çalışanları ve teknolojik cihazlarla donatılmış alt yapısı ile siz değerli hastalarımız ve hasta sahiplerimizin hizmetindeyiz.

Kamu ve özel sektör çalışanları ile özel sağlık sigortası üyelerine verilen hizmetlerle hizmet verdiği hasta sayısını arttırmayı hedeflemektedir.

Merkezimiz 24 saat açık acil servisi ve Deneyimli Acil servis personeli ile Acil Müdahale yeteneğine sahip bir servisi de barındırmaktadır. hastaneler.net.tr Özel Çukurova Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Çukurova Cerrahi Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çukurova Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Özel Çukurova Cerrahi Tıp Merkezi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars