Hastane Ekle

Değerli hastane yöneticileri sizlerinde yetkili olduğunuz hastanenizin veya polikinliğinizin veya sağlık ocağınızın telefon numaralarını ve ulaşım adreslerini bu başlık altındaki yorum yapma yerinden bizlere iletin sitemizde yayınlayalım.

Yukarı Cevap Yaz

4 Responses to “Hastane Ekle”

 1. safiye diyor ki:

  sait çiftçi devlet hastanesinden randevu almak istiyorum ama nedense sabahtan beri uğraşmama rağmen alamıyorum lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz

 2. 08.04.1999 tarihinde faaliyete geçen hastanemiz küçükçekmece’yi sefaköy’e bağlayan inönü caddesinde olup 2800m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. İç hastalıkları, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, göz hastalıkları, üroloji, nöroloji, dermatoloji, anestezi ve reanimasyon, diş dallarıyla biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuarlarıyla röntgen, ultrason, kolonoskopi ve endoskopi görüntüleme merkezleri ile 2 ameliyathane, 2 doğumhane, erişkin yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri ile birlikte ekonomik ve kaliteli sağlık hizmeti anlayışını sunmaktadır.Herşeyden önce sağlık ana düşüncemizdir.
  -
  Admin: HASTANENİZ SİSTEME EKLENMİŞTİR.

 3. Elif Solmaz Zalaltuntaş diyor ki:

  Altıntepe Kızılay dan Göz D.Şeref Öğretmenoğlu’ndan
  randevu almak istiyorum.

 4. yusuf sönmez diyor ki:

  500 EVLER GÖZPLKNGİNDEN RANDEGU İSTİYORUM

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars