Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi RANDEVU ALMA

Kurum Adı: Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi
Kategori: Özel Hastane
İl: İstanbul
İlçe: Beşiktaş
Telefon: 0 (212) 325-6161
Adres: Nispetiye Caddesi Aydın Sokak No.1 Levent
Güncelleme: 18.11.2011
Web Sitesi: http://www.esteworld.com.tr HASTANELER.NET.TREsteworld yeni teknoloji cihazları ve profesyonel, tecrübeli uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Bu amaçla gelişimini her geçen gün daha ileriye götüren Esteworld, Bahçelievler ve Altunizade yeralan kliniklerinin yanısıra Nisan 2011 tarihinden itibaren etilerde Plastik Cerrahi Hastanesini de hizmetinize sunmuştur.

Esteworld, Avrupa ve Ortadoğu’da temsilcilikleri aracılığıyla yirmiden fazla ülkeden gelmekte olan müşterilerinin yanısıra yurtiçinden gelen misafirlerimize de güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. , İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars