Dinar Devlet Hastanesi randevu alma

Hastane Adı:
Kategori: Devlet Hastanesi
İl: Afyonkarahisar
İlçe: Dinar
Telefon: 0 (272) 353-6099
Adres: Incirli Mah. Askerlik subesi sok.No:3
Güncelleme: 23.11.2011
Web Sitesi: http://dinardh.gov.tr/ Online Randevu Sistemimiz Merkezi Randevu Sistemine Geçmiştir. Randevularınızı 182 Nolu Hastane Randevu Merkezinden Alabilirsiniz.

* Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.

* 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana ( canlı operatör ) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T. C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

* Vatandaş Afyon ilinden randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir. Dinar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Dinar Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Dinar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Dinar Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Dinar Devlet Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars