Çukurova Özel Dermancan Tıp Merkezi Randevu Alma

Hastane Adı: Özel Dermancan Tıp Merkezi
Kategori: Tıp Merkezi
İl: Adana
İlçe: Çukurova
Telefon: 0 (322) 231-2224
Adres: Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dosteller Apt.
Güncelleme: 25.11.2011
Web Sitesi: http://www.dermancan.com.tr

Dermancan Tıp Merkezi, 2005 yılında Adana’da bölge insanının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşam kalitesini geliştirmek için kuruldu. Tıp merkezimiz sahip olduğu modern teknolojisi ve her biri alanında uzman hekim kadrosunun yanında, deneyimli ve eğitimli personeli ile hizmet verdiği bölge halkının sağlığa ilişkin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamayı hedeflemektedir.

Dermancan Tıp Merkezi bölge insanının sağlık sorunlarına gösterdiği duyarlılık ile hasta – hekim ilşkisine sektörde yeni bir açılım getirerek sadece bölgede değil, tüm sağlık sektöründe de farklı olma yolunda ilerlemektedir. iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. , Adana ili Çukurova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dermancan Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Özel Dermancan Tıp Merkezi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. hastaneler.net.tr

Gelen Aramalar:adana dermancan tıp merkezi telefonu
Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars