Clinix Care Polikliniği RANDEVU ALMA

Kurum Adı: Özel
Kategori: Poliklinik
İl: İstanbul
İlçe: Beşiktaş
Telefon: 0 (212) 282-7838
Adres: Konaklar Mah.Çamlık Sok.No:23 3.Levent
Güncelleme: 05.12.2011
Web Sitesi: http://www.clinixcare.com Clinix Care 2000 yılında Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Özlem Saraçaydın tarafından en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ve uluslararası hasta portföyüne sahip olmayı amaç edinmiştir.

Bu anlamda birçok uluslararası kuruluşla bağlantılar kurup, en güncel ve en ileri yöntemleri kullanarak hastalarına hizmet eden triad (İstanbul, New York, Londra) amaçlı kurulmuş bir merkezdir. Özel Clinix Care Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Clinix Care Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa Özel Clinix Care Polikliniği resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Clinix Care Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars