Boğaziçi Tıp Merkezi RANDEVU ALMA

Kurum Adı: Özel
Kategori: Tıp Merkezi
İl: İstanbul
İlçe: Beşiktaş
Telefon: 0 (212) 227-0000
Adres: Yenidoğan Mah. No:7 Yıldız
Güncelleme: 14.01.2012
Web Sitesi: http://www.bogazicisaglik.com.tr Boğaziçi Tıp Merkezi, 2001 yılından beri 2500m2’lik modern, bağımsız bir binada hizmet vermektir. Beşiktaş-Yıldız’da, Boğaz köprüsü ilk çıkışının Barbaros Bulvarı’yla buluştuğu kavşakta yer alan sağlık kuruluşumuza, Anadolu yakasından da kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Sağlığımız söz konusu olduğunda, başvuracağımız sağlık kurumundan çok şey bekleriz; Günün 24 saati güleryüzlü, saygılı, anlayışlı, güvenilir bir sağlık ekibiyle karşılaşmayı umarız.

Hastalığımızın tanısının modern cihazlarla desteklenerek hızlı ve doğru olarak konmasını, işinin ehli uzman doktorların gerçekleştirdiği doğru tedavinin şefkatli bakım ve sıcak ilgiyle bütünleşerek taburcu olana kadar sürmesini arzu ederiz.

Ödediğimiz ücret nedeniyle, yüreğimizde burukluk hissetmeden, evimize sağlıklı ve mutlu bir şekilde uğurlanmayı beklemek en doğal hakkımızdır.

Sağlık kuruluşumuzun merkezi yerde olmasını, kolayca ulaşılmasını, otopark sorununun yaşanmamasını isteriz.

Bu haklı beklentilerinizi karşılamanın, doğru tanı, uygun tedavi, hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirme ve hizmette sürekli yüksek standartlara erişmenin gayretindeyiz.

Her türlü sağlık ve estetik sorunlarınız için 365 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Tıp Merkezi’nin hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek amacı ile, kurumumuza yapacağınız kısa bir ziyarette sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Özel Boğaziçi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Boğaziçi Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa Özel Boğaziçi Tıp Merkezi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Boğaziçi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.hastaneler.net.tr

Gelen Aramalar:boazii tp merkezi,boğaziçi tıp merkezi beşiktaş randevu
Yukarı Cevap Yaz

3 Responses to “Boğaziçi Tıp Merkezi RANDEVU ALMA”

  1. İlknur Yentimur dedi ki:

    burun estetiği ile ilgili görüşmek için randevu istiyorum .

  2. Şükriye dedi ki:

    Burun estetiğiyle ilgili randevu almak istiyorum

  3. Sergül dedi ki:

    Dahiliyeye Cuma günü 13:00 için randevu istiyorum

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars