Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi RANDEVU ALMA

Kurum Adı:
Kategori: Devlet Hastanesi
İl: İstanbul
İlçe: Beşiktaş
Telefon: 0 (212) 236-5151
Adres: Barbaros Bulvarı No: 83 Yıldız
Güncelleme: 21.12.2011
Web Sitesi: http://www.bscdh.gov.tr/ 24 Haziran 2010 tarih ve 25931 sayılı Sağlık Bakanlığı Makam onayı ile “Sait Çiftçi Kamu Sağlığı Merkezi” nin müstakil statüsü ve adı değiştirilmiş, 50 yataklı “Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi” adı altında hizmet vermesi kararlaştırılmıştır.

Proje aşamasında olan ek hizmet binası faaliyete geçene kadar, hastanemiz şimdiye kadar vermiş olduğu sağlık hizmeti aralığında ve mesai saatlerinde hizmet vermeye devam edecektir.

Yeni Binanın faaliyete geçmesini müteakip, Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi hizmet aralığını genişleterek, 7/24 yataklı sağlık hizmet sunumuna başlayacaktır.
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.hastaneler.net.tr

Gelen Aramalar:www bscdh gov tr,sait ifti,bscdh gov tr,sait ifti devlet hastanesi,sait ifti randevu,www bscdh,www bscdh gov tr randevu,sait çiftçi,beşiktaş sait çiftçi devlet hastanesi randevu alma,sait çiftçi devlet hastanesi
Yukarı Cevap Yaz

4 Responses to “Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi RANDEVU ALMA”

 1. fadime dedi ki:

  çok güzel bir hastane

 2. SUMEYYE dedi ki:

  ÇOK GÜZEL Bİ HASTAHANE

 3. Durkadın Özder dedi ki:

  Hastanenizin bünyesinde bulunan bir diyetisyenden randevu almak istiyorum.

 4. yıldız özçelik dedi ki:

  cilt doktoru saliha sezgin den randevu almak istiyorum

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars