Bebek Örgü Ceket Modelleri 2013 – 2014

BEBEK ÖRGÜ CEKET

Bebekler için örgü ceketler, Bebek örgü ceket modelleri, Rengarenk bebek örgü ceketi Pembe beyaz ağırlıktaki bu ceket modeli istenirse mavi beyaz olarakta dikilebilir. Bebek örgü ceket modeli Şablonlar yardımı ile ve kısa anlatımı ile çok kolay bir örnektir. Şablonu hemen aşağıda olan bebek örgü ceket modelini resim galerimizden inceleyebilirsiniz.

Bebek örgü ceket için Malzemeler: akıllı iplerden bebe yünü dilediğiniz renk 100 gr, Şiş 3,5 numara

Bebek örgü ceket modeli yapılışı

Yakadan başlangıç: 72 ilmek haraşo ile başlanır. 6 cm haraşo örüldükten sonra 2. adıma geçilir. 2. adım: 7 ilmek haraşo – 6 ilmek düz – 1 dolayarak arttır – 8 ilmek düz – 1 dolayarak arttır – 2 düz – 1 dolayarak arttır – 22 ilmek düz – 1 dolayarak arttır – 2 düz – 1 dolayarak arttır – 8 ilmek düz – 1 dolayarak arttır – 2 düz – 1 dolayarak arttır – 6 ilmek düz – 7 haraşo.

20 sıra boyunca arttırılarak devam edilir. Arttırma durduktan sonra kol ve etek kısmına geçilir.

Kol için şema: A ve B noktalarının arasındaki bölüm 14 cm boyunca düz örülür. Sonra 7 sıra haraşo örüp ilmekler kapatılır. Daha sonra A ve B noktaları 4 ilmek daha ilave edilerek birleştirilir. Diğer kol kısmına kadar örülür. Sağ taraf gibi sol taraf da örülür. A ve B noktaları kısmı örülür. Koltuk altından itibaren 16 cm düz, 7 sıra haraşo örüp ilmekler kapatılır.

Gelen Aramalar:bebek ceket modelleri,bebek ceket modelleri ve yapılışı,bebek ceketleri örgü modelleri,bebek örgü ceket modelleri,bebek örgü modelleri 2013
Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars