Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Randevu Alma

Hastane Adı: Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi
Kategori: Araştırma Uygulama Hastanesi
İl: Adana
İlçe: Yüreğir
Telefon: 0 (322) 327-2727
Adres: Dadaloğlu Mah. 39. Sk. No: 6
Güncelleme: 30.11.2011
Web Sitesi: http://www.baskent-adn.edu.tr Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Hastanesi, Başkent Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı, kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversitesi hastanesi olarak, 26 Haziran 1998 tarihinde Adana-Yüreğirde hizmete açılmıştır.

19 Ekim 2002 tarihinde Özel Seyhan Hastanesi’nin hisselerinin devir alınmasıyla Özel Seyhan Hastanesini bünyesine katmıştır. 17 Kasım 2006 tarihinde de Kışla Yerleşkesi’ni hizmete açarak hizmet ağını genişletmiştir. Kışla Yerleşkesi Türkiye’nin en büyük ve en modern Diyaliz merkezini, Onkoloji merkezi (Radyoterapi ve Tıbbi onkoloji ), Ağız ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi, PET/BT ve Nefroloji bölümlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Yaklaşık 65. 000m2 kapalı alana sahip Hastanemiz, toplam 561 yatak kapasiteli olup,

• Her türlü cerrahi müdahaleye olanak sağlayacak nitelikte toplam 16 Ameliyathane,

• Yanık Ünitesi dahil toplam 129 yataklı 9 Yoğun Bakım Ünitesi,

• 96 yataklı Diyaliz Ünitesi ve her türlü tetkikin yapılabildiği modern cihazlarla donatılmış laboratuvarları, görüntüleme merkezleri, Radyoterapi Üniteleri, Ağız ve Diş Sağlığı merkezi, tam donanımlı Acil Servisleri ve Ambulanslarıyla ana bilim dallarının tümünde gerek poliklinik gerekse yataklı sağlık hizmeti vermektedir. Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi, Adana ili Yüreğir ilçesinde araştırma uygulama hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars