Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Kurum Adı: Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kategori: Eğitim Araştırma Hastanesi
İl: İstanbul
İlçe: Bakırköy
Telefon: 0 (212) 414-7171
Adres: Zuhuratbaba Mah. Dr. Tevfik Sağlam Cd. No: 11
Güncelleme: 23.11.2011
Web Sitesi: http://www.beah.gov.tr Hastanemizin kuruluşuna ilişkin öneri Sağlık Bakanlığı’na 1965 yılında yapılmış, 1969 yılında hastane hizmete hazır hale gelmiştir. 1970 yılında 100 yataklı Tropikal Hastalıklar Hastanesi olarak açılmıştır. 30 Eylül 1985 yılında genel amaçlı Devlet Hastanesi’ne dönüştürülen 150 yataklı hastanemiz, 2000 yılına kadar bu statüde hizmet vermiştir.

1998 yılında 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi, hastanemiz bünyesine katılmıştır. Hastanemiz 28 Eylül 2000 tarihinden itibaren Prof. Dr. Erşan AYGÜN ‘ün kurucu başhekimliğinde ‘Eğitim ve Araştırma’ misyonunu da üstlenerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. hastaneler.net.tr Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde eğitim araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gelen Aramalar:bakrky sadi konuk randevu
Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars