Avcılar Medicana Hastanesi Randevu Alma

Kurum Adı: Özel Avcılar Medicana Hastanesi
Kategori: Özel Hastane
İl: İstanbul
İlçe: Avcılar
Telefon: 0 (212) 695-4830
Adres: Merkez Mah. Şalı Sok. No: 32
Güncelleme: 06.12.2011
Web Sitesi: http://www.medicana.com.tr 1996 yılında kuruldu. Toplam 9. 000 metrekare kapalı alana sahip olan Medicana Avcılar Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 60 adettir. Tüm güncel ihtiyaç ve teknolojileri içeren 4 adet tam teşekküllü ameliyathane, toplam 9 yataklı yoğun bakım ünitesi, 40+4 makinesiyle ve 180 hasta kapasiteli diyaliz ünitesi’nin yanı sıra, 3 adet süit ve 3 adet yarı süit oda bulunmaktadır.

Tüm Medicana Hastanelerinde olduğu gibi bu hastanemizde de bütün hasta kayıtları ve diğer tıbbi veriler gelişmiş bilgisayar sistemleri ve yazılımlarla takip edilmektedir. Özel Avcılar Medicana Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Avcılar Medicana Hastanesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa Özel Avcılar Medicana Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avcılar Medicana Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars