Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Kurum Adı: Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori: Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İl: Aksaray
İlçe: Merkez
Telefon: 0 (382) 212-2260
Adres: Zafer Mahallesi Nevşehir Caddesi 3163 Sokak
Güncelleme: 25.11.2011
Web Sitesi: http://www.aksarayadsm.gov.tr Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunulan merkezimizde fonksiyon-estetik ve koruyucu Diş Hekimliği hizmetlerinde örnek olunacak bir kurum vizyonu ve misyonu üstlenerek hasta ve çalışan memnuniyetini üst seviyelere çıkarabilmek ana politikamızdır.

Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamadaki kararlılığımızı, güncel teknoloji ve nitelikli personel ile destekleyen, kalite yönetim standartlarına uygun, çağdaş, güvenilir ve kendini sürekli yenileyen bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmak hedefimizdir. iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. , Aksaray şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

hata hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars