Afyonkarahisar Göğüs Hastalıkları Hastanesi randevu alma

Hastane Adı: Afyonkarahisar Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori: Göğüs Hastalıkları Hastanesi
İl: Afyonkarahisar
İlçe: Merkez
Telefon: 0 (272) 213-1840
Adres: Ali Çetinkaya Mahallesi Atatürk Cd. No: 32
Güncelleme: 29.11.2011
Web Sitesi: http://www.afyongogus.gov.tr/ 2007 yılından itibaren hastanemiz dönüşüm projesi kapsamı içerisinde yeniden yapılandırılmıştır. Odalarımız 24 oda 3 yataklı, 8 oda 3 yataklı (wc ve banyolu), 3 hususi oda, 1 özel oda (wc ve banyolu) ile hizmet verilmektedir. Hasta odalarımızda LCD tv ve hastaların ihtiyaçlarını karşılayacak her şey mevcuttur. Hastaların rahat ve huzurunu sağlamak için her türlü ekipman düşünülmüştür. 2008 yılı Aralık ayında hastanemiz bayanlar ve erkekler servisi olarak toplam 100 yataklı son haline getirilmiştir.

Hastanemizin bronkoskopi, SFT (Solunum Fonksiyon Testi), Allerji testi, biyokimya laboratuarı, mikrobiyoloji laboratuarı, röntgen, EKG, Acil polikliniği ile tam kapasite halka hizmet vermektedir. Afyonkarahisar Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. , Afyonkarahisar şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Afyonkarahisar Göğüs Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Afyonkarahisar Göğüs Hastalıkları Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars