Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma

Hastane Adı: Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kategori: Eğitim Araştırma Hastanesi
İl: Adana
İlçe: Seyhan
Telefon: 0 (322) 355-0101
Adres: Yenibaraj Mah. Hacı Ömer Sabancı Caddesi
Güncelleme: 30.11.2011
Web Sitesi: http://www.adananumune.gov.tr Hastanemiz binası 1990 yılına kadar Çukurova üniversitesi Tıp fakültesi tarafından kullanılmıştır.

1990 yılında Tıp fakültesinin Balcalı’daki kendi binasına taşınmasının ardından, Sağlık Bakanlığı’nın 30 Ekim 1990 tarihindeki onayı ile Adana Numune eğitim ve Araştırma Hastanesi Yapılmış ve iptal edilmiş, En son 10. 11. 1995 ve 25297 sayılı Bakanlık onayı ile Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuştur. Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde eğitim araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. hastaneler.net.tr

Yukarı Cevap Yaz

Cevap Gönder
Free T-Mobile phones on sale | Thanks to Best Savings Accounts, Conveyancing Fees and Used Cars